| 1360 | 11.04.2017 13:00:54 |
5.dávka Hexacima
|
|
MUDr. Anna Přívorová - Myslím si, že se s paní doktorkou dohodnete. Ten termín 6 měsíců je uváděn jako nejkratší možný a to i u schématu 3+1, u Vás je to ve skutečnosti 4+ . A obecně platí, že i později podaná dávka je lepší, než dávka dřívější. Pokuste se domluvit. |
Omezení provozu
Ve dnech 8. 7. 2026 (St), 23. - 24. 7. 2026 (Čt, Pá) a 30. - 31. 7. 2026 (Čt, Pá) bude brněnská ordinace uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Nové vakcíny Capvaxive a Ixchiq
Vakcína Capvaxive je určena k očkování proti pneumokokovým infekcím. Je vhodná i pro osoby dříve proti pneumokokům očkované (rozšiřuje dosavadní úroveň ochrany); od 65 let je plně hrazena ze ZP. Vakcína Ixchiq chrání proti virové horečce chikungunya.
Objednávání na očkování proti covidu
Nově již neprobíhá přes Centrální rezervační systém, ale běžným způsobem - on-line rezervací nebo telefonicky.
Jsme ve smluvním vztahu se všemi ZP
Očkování hrazená ze zdravotního pojištění tak u nás již mohou absolvovat všichni klienti s platným zdravotním pojištěním v ČR bez rozdílu zdravotní pojišťovny, pokud splňují příslušné věkové, zdravotní nebo profesní indikace.
...a nebude už toho očkování moc?
Tak zní jedna z nejčastějších otázek, kterou od našich klientů dostáváme. Obavy ale nejsou na místě, jak si můžete přečíst v tomto článku.